Jak często okazujesz miłość swojej Żonie/Partnerce?

Wybacz, może jestem wścibska, ale pytam z troską i zrozumieniem. I proszę o autentyczną odpowiedź 

CZĘSTO!

Gratuluję! Jesteś jednym z nielicznych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak istotny jest to element udanej relacji z kobietą. A wiesz już jaki wyjątkowy prezent podarujesz jej w tym roku na „Gwiazdkę”? Taki, który wyrazi całą Twoją miłość, wdzięczność, oddanie? Taki, który jest niepowtarzalny i wzruszy ją do głębi? 

NIEZBYT CZĘSTO?

Nie martw się! Zapewne jesteś tu po to, żeby to zmienić. A ja Ci w tym z radością pomogę. Miłość to coś niewidzialnego, nienamacalnego – jeśli się tego nie okaże, to tego nie widać. I można okazać to na wiele sposobów. Czy znasz Jej język miłości?  Czy są nim może „podarunki”? Jeżeli tak – świetnie trafiłeś! Pomogę Ci przygotować dla Niej prezent, o którym marzy większość kobiet. 

Ja nie sprzedaję sesji zdjęciowych!

Od razu wyjaśniam: Mi nie chodzi o to, żeby Twoja Kobieta dostała kilka ładnych fotek i wróciła do domu taka sama, jak przyszła. Ja urządzam dla nich wyjątkowy dzień, pełen przeżyć. Dzień, w którym niemal na każdym kroku będą doświadczały swojego piękna, swojej atrakcyjności. Przekonując się nieustannie o tym, jaka jest silna, kobieca i pełna życia. Moje sesje są jak krótkie intensywne terapie, po których kobiety wychodzą szczęśliwe, dowartościowane, pewniejsze siebie. 

" TAKIE fotografie, że nie uwierzysz, że to TY jesteś ich główną BOHATERKĄ" - Joanna Z.-Sz.

 Sprawdź, co możemy osiągnąć razem !

* kiedy Twoja Żona/Partnerka niedawno urodziła albo macie dużo dzieci

(w tym czasie kobiety często tracą poczucie własnej atrakcyjności z powodu dużej ilości obowiązków i małej akceptacji swojego ciała, które – być może – jeszcze nie wróciło do formy sprzed ciąży)

* często nie ma Ciebie w domu

(absolutnie nie twierdzę, że to Twoja wina, bo przypuszczalnie masz taką pracę, taki sposób bycia i oboje się zgodziliście na taki układ, ale samotność nie jest dobrym kolegą dla nikogo)

* zanim poznała Ciebie – przeszła przez jakiś trudny, toksyczny, wyniszczający związek

(mechanizm działania takich relacji jest mi aż nazbyt dobrze znany – wiem jak trwałe są rany, które w ich wyniku powstają i jak niskie poczucie własnej wartości po nich zostaje)

* przeszła ciężką chorobę/operację

(na skutek której zostały usunięte lub uszkodzone atrybuty, które kojarzą się z kobiecością –

* nie może już mieć dzieci

(i to nie ważne, czy chciałaby jeszcze je mieć… my lubimy mieć wybór, odebranie nam go sprawia, że mamy poczucie utraty czegoś ważnego, zdarza się, że przechodzimy żałobę utraty dziecka, którego nigdy nie miałyśmy – i to normalne)

* jest po prostu zabiegana, zajęta, wciąż troszczy się o wszystko i wszystkich ale nie koniecznie o siebie samą

(może w takim razie Ty musisz się teraz zatroszczyć o nią? Tak bardzo i tak dobrze, jak to tylko jest możliwe?)

* CZY WIESZ, ŻE?

Kobieta, która nie ma poczucia swojej atrakcyjności, nie czuje się piękna, zadbana, dowartościowana, ma znacznie mniejszą ochotę na sex? 😊 Nie, to nie żart! 
(nie, nie chodzi mi o to, by sprowadzić to wszystko do seksu, ale przyznajmy, że satysfakcjonująca intymność jest ważną sferą udanego związku)

One już u mnie były:

"Ale ona chyba nie umie pozować"

No i całe szczęście! 😀 To na mojej głowie jest takie układanie Kobiety przed obiektywem, jej ciała, by wyglądała jak najlepiej. Zostawmy pozowanie zawodowym modelkom. A u niej poszukamy Twojego naturalnego, niewymuszone- go, piękna. Obrócimy je w radość i zabawę. 

AAALEEE!!! 
Jeżeli podejrzewasz, że Ona może mieć wewnętrzną potrzebę merytorycznego podszkolenia się w temacie – mogę podesłać Wam świetne materiały o tym. Będzie mogła stać przed lustrem i ćwiczyć pozowanie – zgodnie z instrukcjami świetnych fachowców. 

"Często mówi mi, że jest za gruba"

Przypuszczalnie – nie, nie jest 😉 Nawet, jeżeli zmaga się z jakąś nadwagą, to jeszcze nie znaczy, że będzie przez to źle wyglądała na zdjęciach. Od tego jest również konsultacja stylizacyjna, żeby dobrze dobrać ubrania na sesję. Od tego jest światło i od tego są umiejętności operowania tym nim tak, żeby ukrywać to, co zbędne. I od tego jest znajomość tajników modelowania ciała, by pokazać ją jak najkorzystniej. 

WIEDZ, ŻE 
między innymi właśnie po to jest ta sesja, żeby pokazać jej piękno tu i teraz. Żeby mogła powiesić sobie chociaż jedno ulubione zdjęcie z sesji tam, gdzie codziennie będzie je mijała z myślą „To tak wyglądam naprawdę! 

"Nie wiem, czy jest fotogeniczna"

Jak mawiają moi koledzy po fachu „nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko kiepscy fotografowie” 😀 Słyszałam też drugą wersję, trochę bardziej łagodną: „… są tylko źle sfotografowani”. To ja, czyli jej fotograf, odpowiadam za to, żeby wyglądała na zdjęciach jak najlepiej. Ja ją przez to przeprowadzę. 

PAMIĘTAJ TEŻ!!!
Nikt z nas tak naprawdę nie widzi siebie tak, jak widzą go inni. To, co widzimy w lustrze jest odbiciem, zniekształco- nym i niedoskonałym przekaźnikiem. Ja mogę pokazać jej jaka jest w moich oczach piękna. I jak widzisz ją Ty – ten, który kochasz ją najbardziej. 

"Nie wiem, czy ma odpowiednie ubrania"

Od teraz to nie jest żaden problem! Mam na to wiele sposobów. Po pierwsze – w ostatnim czasie wzbogaciłam swoją szafę w kolekcję ubrań w różnych kolorach i rozmiarach – specjalnie pod sesje kobiece. Po drugie – często namawiam moje Modelki, by podzieliły się newsem o sesji ze swoimi przyjaciółkami – one na pewno z radością wesprą ją w kwestii wyposażenia walizki na sesję 😉 
POZA TYM!!! 
Zwykle jest tak, że Kobiety mają w swoich szafach mnóstwo rzeczy, których same nie doceniają. I również po to jest konsultacja stylizacyjna, bym mogła to zweryfikować swoim fachowym okiem. 

Spójrz! To nie modelki! To kobiety takie, jak ONA! 

Jeżeli chcesz, by Twoja Kobieta:

* poczuła się dowartościowana i doceniona

* wyjątkowa 

* kochana 

* dostała zastrzyk pewności siebie 

* odkryła na nowo swoją kobiecość 

* zobaczyła siebie taką, jakiej wcześniej nie znała 

* przeżyła wspaniałą przygodę 

* poczuła się znowu sobą 

* zaniemówiła na moment z wrażenia

Wciąż nie jesteś pewien?

Pamiętaj, że w tym układzie każdy jest wygranym! Twoja Kobieta dostaje coś, co odmieni jej podejście do siebie samej, co pozwoli jej zobaczyć swoją atrakcyjność i doświadczyć własnego piękna. Ty – otrzymasz nie tylko dostęp do jej zachwycających, sensualnych zdjęć, ale również Partnerkę, która na nowo zawojuje Twoje serce. Ja – przeżyję kolejną wspaniałą metamorfozę, z której będę miała materiały i historie do opowiadania innym kobietom, by zechciały zmienić swoje życie. ALE!!!! Przyjmij jeszcze ode mnie gwarancję, że nie wypuszczę jej z planu zdjęciowego bez efektów satysfakcjonujących i ją i mnie! 🙂