Fotografujesz i chcesz wskoczyć na wyższy poziom?

Weź udział w ekscytujących warsztatach fotograficznych w Olsztynie!

Robisz zdjęcia już jakiś czas. Lightroom, Photoshop to słowa, których używasz z pewnością siebie taką z jaką kucharz mówi sól i pieprz ( kiedy go pytasz co masz zrobić z życiem ). Obejrzałeś mnóstwo tutoriali, masz za sobą pierwsze sesje. Jednak z jakiegoś powodu, gdy piszesz do fajnej modelki na maxmodels, to w najlepszym razie dostajesz z powrotem „TFP to raczej nie”, „może w przyszłym roku…” Portrety, które robisz swoim znajomym rzadko lądują jako „profilowe”. Coś nie gra. Masz na ekranie tę sesję z zeszłego roku, która tak świetnie „wyszła”. Ale dlaczego wtedy się udało a nie chce się udawać za każdym razem?

Jeśli masz dość tej frustracji to zapraszam Cię na Warsztaty Fotografii Kobiecej. To będzie intensywny dzień, podczas którego poprawisz swoje umiejętności w fotografowaniu ludzi we wnętrzach, w studiu oraz w plenerze. W tym czasie będzie z Tobą Karolina Hrynek, fotografka, której klientki, po obejrzeniu swoich zdjęć z sesji, piszczą z radości i nie zawsze wytrzymują z publikacją do ostatecznej wersji zdjęcia. Ona stworzy Ci odpowiednie warunki do pracy, stanie obok Ciebie i poprowadzi Twoje oko tak, że sam zdziwisz się jak wiele talentu i umiejętności skrywasz w sobie.

To nie jest tak, że zatrudniliśmy wspaniałą modelkę, która olśniewa urodą, z każdego kąta wygląda świetnie i wie lepiej od fotografa jaką przyjąć pozę. Robienie łatwych zdjęć nie rozwija. Sztuką jest uchwycić piękno każdej kobiety bez względu na wiek, figurę i rysy twarzy. 

 

W trakcie warsztatów nauczysz się:


Zorganizować niezapomnianą dla siebie i modelki sesję.

Lepiej komunikować się z modelką na poziomie werbalnym i niewerbalnym.

Pracować w łatwych i trudnych warunkach oświetleniowych.

Wypracujesz swój własny rozpoznawalny styl.

Jaki mamy plan?


Start: 8.00

Etap 1: Najpierw zjemy rewelacyjne śniadanie w jednej z najlepszych olsztyńskich restauracji a potem opowiem o kilku istotnych rzeczach, takich jak planowanie sesji, dobra współpraca, specyfika oświetlenia oraz kompetencje miękkie niezbędne do udanych relacji z modelką, zanim weźmiemy się za pracę.

Etap 2: Pójdziemy do pięknego apartamentu gdzie czekać już będzie przygotowana do sesji modelka.

Etap 3: O tej porze na pewno będziemy głodni, więc wracamy do Lago na kolejną porcję pysznego jedzenia.

Etap 4: Być może ostatni raz miałeś okazje być w studiu robiąc zdjęcie do paszportu. Pokażę Ci jak stawiać tam pierwsze kroki, stojąc za obiektywem, i w prosty sposób osiągać dobre rezultaty.

Etap 5: Golden Hour, najbardziej niezwykła pora dnia dla fotografa. W tym czasie będziemy już gotowi do robienia zdjęć na powietrzu.

Etap 6: Podsumujemy nasze spotkanie przy poczęstunku w restauracji.

Co gwarantujemy?


Pro make-up

Modelka zostanie przygotowana do sesji przez profesjonalną makijażystkę.

Świetne towarzystwo

Poznasz ludzi którzy dzielą tę sama pasję co TY

Konsultacje

Każdy uczestnik może umówić się jednorazowo na godzinę indywidualnych konsultacji.

Dobre jedzenie

Do współpracy zaprosiliśmy jedną z najlepszych restauracji w Olsztynie

Poznaj swojego nauczyciela

Karolina Hrynek

Fotograf. Fotografka kobiet i emocji. W tygodniu również wykładowca w szkole dla młodzieży na „Techniku fotografii i multimediów”. Praktyk, nie teoretyk. Pełna pasji życia i otaczającego świata. Od wielu lat w zawodzie fotografa – wciąż nie doświadcza w nim rutyny i zniechęcenia.

Moje Portfolio

Zobacz co mówią o mnie inni:


Joanna - warsztatowiczka

Kaja to bardzo wyrozumiały i cierpliwy nauczyciel. Dopasowuje szkolenia do potrzeby ucznia, podczas których jest czas zarówno na teorię, jak i praktykę. Pokazała mi podstawy fotografii modelek, głównie portretu, pomogła dobrać odpowiedni sprzęt i nauczyła go używać. Jest niesamowicie zdolną i kreatywną osobą, która zaraża swoim optymizmem i potrafi umiejętnie przekazać swoją wiedzę.

Lucyna - dyrektor szkoły

Pani Karolina Hrynek wykazuje ogromne zaangażowanie w realizowane zajęcia. Materiały dydaktyczne dostosowywane są do indywidualnych potrzeb uczniów. Wiedza przekazywana jest w sposób nowatorski i przystępny. Oprócz przygotowania merytorycznego, Panią Hrynek cechuje duża empatia w stosunku do uczniów. Współpracownikom dała się poznać jako taktowna, życzliwa, koleżeńska.

Sylwia - uczennica

Pani Karolina jest bardzo pozytywną , kreatywną, ciepłą osobą, łatwo nawiązuje chęć współpracy z innymi. Daje od siebie dużo pozytywnej energii, potrafi świetnie zmotywować do działania a także pomóc swoim uczniom w realizowaniu zamierzonych efektów pracy, pomaga nie tylko w szkole ale i w życiu poza szkolnym, zawsze można do niej przyjść z każdym problemem.

Mirka - warsztatowiczka

6+ za warsztaty fotograficzne :);warsztaty prowadzone są bardzo profesjonalnie w sympatycznej, przyjaznej, domowej atmosferze i absolutnie nie mają formy normalnego wykładu. Bardzo ważnym jest to, że zawsze można zadać pytanie i rozwiać swoje wątpliwości bez obawy, że zostanie się wyśmianym :)Jestem bardzo zadowolona z naszego spotkania i oczywiście bardzo polecam takie warsztaty 🙂

Cena 700 PLN

Jak mogę się zapisać na warsztaty?


Napisz na adres: fotografkakhrynek@gmail.com i przyślij nam swoje imię i nazwisko oraz dopisek, ze chcesz się zapisać na warsztaty. Odpiszemy i potwierdzimy Twoje zgłoszenie a także damy znać, co dalej. Przyślemy również dane do przelewu. 

 

FAQ

Oczywiście, że nie! Będziemy szczęśliwi, jeśli pozostaniecie z nami w stałym kontakcie 🙂 Mamy dla Was przede wszystkim GRATIS w postaci jednorazowej godzinnej indywidualnej konsultacji, na którą możecie się umówić w dogodnym terminie. PONADTO!  Chcemy Was wspierać na Waszej drodze – zawsze możecie do nas napisać i poprosić o poradę.

Te konkretne warsztaty nie. Przyznajcie sami, że po 12 godzinach intensywnego fotografowania już nikt nie miałby siły na naukę przy komputerze :O ALE! możecie wykorzystać ten temat na swoich indywidualnych konsultacjach – z pewnością podpowiemy jak lepiej obrabiać foty 🙂 Poza tym – chcemy zrobić oddzielne warsztaty z samej posprodukcji ale to dopiero gdzieś jesienią. Polubcie zatem naszego fan page’a: https://www.facebook.com/FotografkaKarolinaHrynek/ i pozostańcie z nami w stałym kontakcie. 

Jeżeli zgłosisz rezygnację z warsztatów minimum tydzień wcześniej – zwracamy Ci 100% wpłaconej kwoty. Jednak po tym terminie nie będzie już możliwości dokonania zwrotu wszystkich pieniędzy, ze względu na poniesione koszty przygotowań do warsztatów. Wciąż zwrócimy Ci jednak 50%.

Jeśli deszcz nie będzie mocno uciążliwy dobierzemy się w pary i będziemy fotografować w deszczu przy zabezpieczeniu  parasolami. I to też będzie cenne doswiadczenie, zapewniające Ci umiejętność robienia zdjęć w trudnych warunkach. Jeśli jednak warunki pogodowe będą dla wszystkich zniechęcające – przeniesiemy się w przygotowane wcześniej miejsce pod dachem i nauczymy się technik oświetlenia studyjnego – poza studiem.

Ze względów organizacyjnych menu będzie przygotowane wcześniej dla wszystkich jednakowe. JEDNAK! Jeśli ze względów zdrowotnych lub światopoglądowych nie możesz spożywać wszystkiego – zgłoś to nam. Ze wszystkich sił postaramy się dostosować do Twoich potrzeb żywieniowych.

Tak! Nawet bardzo! Ale nie będzie doskonała. Dzięki temu nauczysz się jak radzić sobie z różnymi ludzkimi niedoskonałościami, których pełna jest ludzka fizjonomia.

Ze względu na tematykę i intymność, z jaką nie każdy z nas ma do czynienia w swoim środowisku, preferujemy osoby pełnoletnie. Jednak jesteśmy skłonni przyjąć również osoby młodsze jednak po rozmowie z ich rodzicami lub opiekunami.

Podstawowa wiedza z zakresu ogólnych technik fotograficznych jest konieczna. Ze względu na ilość wiedzy, jaką chcę przekazać nie będzie czasu na pomoc w szukaniu „gdzie to się ustawia w aparacie”. Pomożemy jednak dobierać podstawowe parametry do prawidłowej ekspozycji.

Stanowczo tak. Dobrze jest zapewnić sobie pewne minimum, w postaci cyfrowego aparatu fotograficznego pozwalającego na pełną kontrolę nad parametrami ekspozycji, czyli tryb manualny. Ponadto niezbędne są karty pamięci  oraz dodatkowe akumulatory do aparatu, pozwalające fotografować przez cały długi dzień.

Jak najbardziej tak. Nawet zachęcam do tego. To zawsze wykonawca zdjęcia jest jego autorem, więc zachowuje pełne prawa autorskie do swoich zdjęć. Może je publikować o ile oczywiście nie wykorzysta ich do celów ściśle komercyjnych. Takie wymagają oddzielnej umowy do wykorzystania wizerunku modelki.

Napisz na adres: kontakt@karolinahrynek.pl i przyślij nam swoje imię i nazwisko oraz dopisek, ze chcesz się zapisać na warsztaty. Odpiszemy i potwierdzimy Twoje zgłoszenie i damy znać, co dalej. Przyślemy również dane do przelewu.

Oczywiście. Ale ponieważ nie mamy możliwości prowadzenia jej innym programem, niż pozostałych warsztatowiczów, będzie ją obowiązywała regularna cena za warsztaty.

Tak. Niezależnie od momentu, w którym się zapiszecie, możecie skorzystać z ceny 630zł od osoby.

Oczywiście! Jesteśmy normalną, legalnie działającą, pełnoprawną firmą. Wystawiamy faktury ale bez VAT (nie jesteśmy vatowcami). 

Lokalizacja