Wygraj niezwykłą sesję zdjęciową dla Zakochanych ALL INCLUSIVE <3

Sesja obejmuje: 

1. Modelowanie włosów oraz makijaż dla Niej
2. Strzyżenie i modelowanie włosów dla Niego 
3. Konsultacja stylizacyjna online
4. Sesja w niezwykłym miejscu  kilkadziesiąt km od Olsztyna
5. Przeżycie pięknej randki z niespodziankami, której efektem będzie Wasz wspólny portret w formacie 40×50

Co trzeba zrobić?

Wystarczy być narzeczeństwem (być zaręczonymi), wypełnić formularz poniżej i załatwione! 

Najpiękniejsza, najbardziej poruszająca historia zostanie nagrodzona sesją u jednej z najlepszych fotografek emocji. 

Przeczytaj REEGULAMIN KONKURSU! 

Jeszcze nie wiesz jak się ze mną pracuje?

Obejrzyj to krótkie video i zobacz jak pracuję z ludźmi przed moim obiektywem:

Oto Zakochani, którzy już ze mną pracowali: 

Co tak naprawdę otrzymacie?

Tu nie chodzi tylko o to, żeby mieć miliony wspólnych fotek. To jest miłe i fajne, ale czasem lepiej mieć ich niewiele, ale za to takich, które naprawdę pokażą Was, pokażą to, jacy jesteście, pokażą Waszą więź i miłość, która Was łączy. 

I to nic, że nie umiecie pozować, albo nie macie żadnego doświadczenia przed obiektywem. Od tego jestem ja, żeby Was przygotować i poprowadzić przez cały proces tak, by efekty tej sesji Was zachwyciły. Najpierw spotkamy się na kawie i przegadamy pomysły i inspiracje na sesje. Później dostaniecie ode mnie maila z instrukcją jak się dobrze przygotować do zdjęć,  zrobimy sobie konsultację stylizacyjną, podczas której wybierzemy ubrania i dodatki do sesji, przemyślimy sobie klimat zdjęć, poszukamy inspiracji. Ale od razu Wam powiem, że lubię, gdy jest czule, blisko, trochę vintygowo, trochę romantycznie, może boho, blisko natury i z pewnością w takim klimacie odbędzie się cała sesja. W ustalonym dniu zaopiekują się Wami fachowcy, którzy zatroszczą się o Wasz wizerunek: fryzury oraz makijaż. Następnie wspólnie udany się do miejsca-niespodzianki, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody oraz mega fajnym otoczeniu, odbędzie się sesja, w czasie której będziecie się dużo całować, przytulać, śmiać się, trzymać za ręce…. a przede wszystkim świetnie bawić! 

Bezpośrednio po sesji usiądziemy sobie i będziecie mogli wybrać zdjęcie/zdjęcia do dalszej obróbki. Bo chociaż macie gwarantowany tylko jeden portret, to oczywiście zawsze istnieje opcja, żeby dobrać więcej zdjęć do pakietu. I maksymalnie 6 tygodni później otrzymacie gotowe materiały. 

Chcecie podarować rodzicom to zdjęcie w ramach podziękowań? Świetny pomysł! Jestem pewna, że będą zachwyceni taką pamiątką z Waszych narzeczeńskich czasów. 

I mam głębokie przekonanie, że jest to coś, co będzie rozpalało Waszą miłość i grzało Wasz dom w zimne, deszczowe, pochmurne dni, za 20 lat… i 30… i 60 🙂