Sesja męska „Uwierz w siebie” to nie tylko kilka zdjęć na pamiątkę. To cała ekstremalna przygoda, podczas której będziesz mógł na nowo zbudować pewność siebie: poznasz swoje atuty i ich moc. 

Pokażę Ci jaki potencjał w Tobie drzemie. Gwarantuję Ci, że spoglądając śmiało w oko mojego obiektywu będziesz mógł ujrzeć siebie na nowo, przypomnieć sobie sile swojej męskości i jej nieodpartym uroku. Pokażę Ci, że Twoja wartość, to nie tylko to, co robisz (praca, dom, żona, dzieci, hobby) ale również to JAKI JESTEŚ (wewnątrz i na zewnątrz). 

Potrzebujesz nowego zdjęcia profilowego? Świetnie! 

Chcesz być zauważony w social mediach? Dobra decyzja!

Przyda Ci się kilka ekstra fotek na portale randkowe? Tak trzymać!

Musisz mieć profesjonalne zdjęcia na swoją stronę internetową? Jesteś na dobrej drodze!

Chcesz zainwestować w swój profesjonalny wizerunek? Słusznie!

Marzysz, żeby na FB dostrzegł Cię ktoś bardzo konkretny ? Naaajsssss! 

Chyba każdy z nas przeżywa taki czas w swoim życiu, w którym czuje się niedowartościowany, zapomniany, pomijany. Ja też to przeżyłam. Rozwód, operacja, kolejny nieudany związek, zapracowanie, brak czasu – to wszystko nie zrobiło mi zbyt dobrze 😉 Ale otaczali mnie świetni ludzie, którzy zmobilizowali mnie do zmian. Pierwszą były… nowe, rewelacyjne zdjęcia na portal randkowy 😀 Serio! Z takimi fotami wyrwałam Męża (najlepszego na świecie!). Ponadto przeszłam wiele poważnych rozmów o pracę, ponieważ!!! mój nowy pracodawca zwrócił uwagę na nietypowe zdjęcie w CV! 

JEŻELI:

  • pragniesz odkryć swoją męskość

  • pragniesz zostać zauważony 

  • chcesz dostrzec w sobie coś nowego 

  • chcesz przeżyć niezwykłą przygodę

  • masz za sobą trudne doświadczenia

  • czujesz się źle sam ze sobą

  • czujesz się niedowartościowany 

  • nie masz czasu dla siebie 

Na moich sesjach będziesz mógł oderwać się od swojej codzienności, zapomnieć o tym, co Ci dolega, co ciągnie Cię w dół. Jest bardzo możliwe, że to będzie dla Ciebie początek czegoś zupełnie nowego: lepszego i ekscytującego. Przeżyjesz przygodę, w której to Ty będziesz panem tego, co się wydarzy. 

„ALE ja się do tego nie nadaję!” 

Nie istnieje nic takiego, jak „nadawanie się” i „nie nadawanie się” do sesji zdjęciowej 🙂 Absolutnie każdy zasługuje na to, żeby zrobić mu świetne zdjęcia. Jeżeli pojawia Ci się w głowie myśl, że jesteś niefotogeniczny, to najprawdopodobniej nie stałeś jeszcze przed obiektywem prawdziwego, naprawdę dobrego fotografa. Nie stałeś jeszcze przed MOIM obiektywem 🙂 Nie na darmo mawiają w naszej branży, że „nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko kiepscy fotografowie” ! 

To nie modele! To mężczyźni tacy, jak Ty! 

Oni już u mnie byli:

Kim jestem? 

Zainwestuj w siebie! 

Stwórz wizerunek, który powali znajomych na kolana.

Co możesz otrzymać?

Fotoksiążkę

Foto-box

Karty passe-partout

Pen drive

Czyż to nie wspaniałe, że pierwsze efekty naszej sesji będziesz mógł obejrzeć bezpośrednio po jej zakończeniu! 

A gotowe zdjęcia otrzymasz ZALEDWIE w 21 dni roboczych po sesji. 
(A ja bardzo dbam o to, by wszystko było na czas!)

Jak można zarezerwować taką sesję?

Czy można kupić przygodę "Uwierz w siebie" komuś w prezencie?

Spotkajmy się najpierw na krótkiej rozmowie (najchętniej na żywo, ale może być tez on-line). Zadam Ci parę pytań, a Twoje odpowiedzi pomogą mi dopasować moją ofertę do Twoich potrzeb. Wybierzemy wspólnie termin, zaprojektujemy sobie Twoją sesję i podpiszemy umowę.

Oczywiście! Wystarczy, że dasz mi znać który pakiet Cię interesuje oraz na kogo ma być wystawiony Voucher. Możesz go dostać w formie elektronicznej, chociaż papierowa zawsze robić większe „wow” 🙂 

Zatem nie martw się już tym, że nie umiesz pozować! I w ogóle niczym się już nie martw – ja Cię przez to wszystko przeprowadzę 🙂 

Wyrusz ze mną w nieznane. Prawdziwa przygoda już czeka.