Poznaj pakiety naszych usług w zakresie fotografii ślubnej.


PAKIET SREBRNY:

Jestem z Wami od początku przygotowań aż do 24:00 

Po max. 30 dniach roboczych otrzymujecie 450 starannie wybranych zdjęć i Fotoalbum ( format 30×30) w którym na 20-stu stronach będzie 50 wybranych przez Was ujęć.

Dla Waszych rodziców przygotujemy 2 komplety odbitek 15×21 (po 30 szt.)

Jeszcze w trakcie wesela zrobię Wam 5 Insta Photos ( takie “polaroidy” 😉 )

Wy i Wasi goście będziecie mogli – już po około 10 dniach roboczych – obejrzeć zdjęcia z Waszego wesela w specjalnej galerii on-line.

Możemy poznać się dużo wcześniej ponieważ  SESJA NARZECZEŃSKA W PLENERZE jest GRATIS!

PAKIET PLATYNOWY

Fotograf i kamerzysta w jednym 😉

Jesteśmy z Wami od początku przygotowań aż do 1.00 w nocy.

Sesję poślubną w plenerze robimy dowolnego dnia.

Po max. 30 dniach roboczych otrzymujecie 600 starannie wybranych zdjęć, Fotoalbum ( format 30×30)  w którym na 30-stu stronach będzie 100 wybranych przez Was ujęć oraz Klip Ślubny ( zobacz jak to robimy ).

Dla Waszych rodziców przygotujemy 2 fotoalbumy  (20 str. format 20×20)

Jeszcze w trakcie wesela zrobię Wam 10 Insta Photos.

Wy i Wasi goście będziecie mogli już po około 10 dniach roboczych obejrzeć zdjęcia z Waszego wesela w specjalnej galerii on-line.

PAKIET BŁĘKITNY

Jestem z Wami od początku przygotowań do drugiej godziny wesela.

Po max. 30 dniach roboczych otrzymujecie 300 starannie wybranych zdjęć i 80 odbitek w formacie 15×21 w eleganckim pudełku.

SESJE PLENEROWE

Proponujemy wyłącznie innego dnia, niż sam ślub, przynajmniej 2-3 dni później. Pakiet platynowy ma taką sesję wliczoną w koszt. Przynajmniej 10 dodatkowych ujęć z tej sesji trafia do fotoalbumu (pakiet srebrny) bądź kompletu odbitek (pakiet błękitny) ale również wszystkie udane ujęcia zostają nagrane na płytę (min 40 zdjęć) oraz wywołane na papierze w formacie 15×21. Niezależnie od wariantu Panna Młoda otrzymuje w tej cenie wizażystkę, która wykona makijaż ślubny na potrzeby sesji.

Sesja w całości standardowo trwa 1,5 – 2 godzin. Miejsce wybieramy wspólnie a termin uzgadniamy z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem.  Jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjały, wtedy wspólną decyzją możemy zmienić termin wykonania zdjęć. Parze Młodej przysługuje prawo do jednorazowej zmiany terminu bez dodatkowych kosztów, o ile uczyni to na minimum 24 godziny przed sesją. 

Inne informacje:

DOJAZD

W promieniu 30km od Olsztyna dojazd jest już w cenie. Powyżej tej odległości ustalamy wspólnie stosowną kwotę za transport. Dotyczy to zarówno oferty na pakiety, jak i na sesje plenerowe.

DODATKOWY CZAS PRACY

Dodatkowa godzina fotografowania to koszt 120zł do ceny pakietu. Dodatkowa godzina pracy fotograf + kamerzysta to koszt 400zł.

ZAREZERWOWANIE TERMINU

Zarezerwowanie terminu wiąże się z podpisaniem umowy gwarantującej termin obu stronom. Podpisanie jej zostaje potwierdzone również wpłaceniem zadatku w wysokości minimum 20% ceny wybranego pakietu.

REFERENCJE

Naprawdę nie musisz wybierać nas „w ciemno”! Wystarczy, że poczytasz nasze REFERENCJE.

OLSZTYŃSKA KARTA ŚLUBNA

Od 1.02.2018 Każda Panna Młoda, która wybierze współpracę z nami – otrzyma Olsztyńską Kartę Ślubną!  Karta wystawiana jest imiennie i upoważnia do skorzystania z bonusów u wszystkich partnerów promocji. Partnerami akcji są: Moda Ślubna Arianne, Orłowski Jubiler, Dorota Łukaszuk Wizażystka, Pierwszy taniec Olsztyn/Warszawa – Justyna Karska, Bridal Ideas oraz Koemi.

DODATKOWE KORZYŚCI:

Zatrudniając zespół Fotografki do upamiętnienia tego Wyjątkowego Dnia, stawiacie na:

  1. solidność
  2. niepowtarzalne, klimatyczne zdjęcia
  3. wieloletnie doświadczenie
  4. szybkość pracy (zdjęcia są gotowe wraz z albumem zwykle w ok 30 dni roboczych) 
  5. elastyczność (każdy pakiet możemy jeszcze dostosować do indywidualnych potrzeb)
  6. zgrany, sympatyczny zespół

Skorzystaj z tego formularza żeby dowiedzieć się więcej.