" TAKIE fotografie, że nie uwierzysz, że to TY jesteś ich główną BOHATERKĄ" - Joanna Z.-Sz.

Wszystko dla wszystkich. Tylko nic dla Ciebie...?

Nie masz czasem wrażenia, że wszyscy dookoła są warci wszystkiego, a Tobie coś w sercu podpowiada, że akurat Ty nic nie jesteś warta? Znam to – kiedyś miałam podobnie. Czułam, że wszystkim się układa, tylko nie mnie. Że inne dziewczyny są ładniejsze, zdolniejsze, mądrzejsze, lepiej się uczą, są bardziej doceniane a mnie nikt nie zauważa. Mogę Ci zdradzić pewną tajemnicę: to tylko złudzenie. Dostrzeż siebie! Albo inaczej: pozwól mi, żebym Cię dostrzegła i pokazała i Tobie i całemu światu jaka jesteś naprawdę, tam w środku, skrywana i niezauważana. Pozwól, bym wydobyła na światło dzienne to, co tak bardzo czujesz, że jest pomijane i niedoceniane. A już nigdy, nigdy w życiu nie będziesz się czuła ze sobą źle! 

Leciałaś kiedyś samolotem?

Być może myślisz, że nie zasługujesz na coś takiego. Być może myślisz, że to jest dla innych. Czy wiesz dokąd prowadzi takie myślenie? Donikąd! Serio. Nie możemy dobrze zadbać o bliskich, jeżeli nie zadbamy same o siebie. Pamiętasz ogłoszenie w samolocie? Najpierw nałóż maskę tlenową sobie, a dopiero potem dzieciom. Wiesz dlaczego? Pewnie wiesz, ale pragnę to wyraźnie podkreślić: jeżeli Ty stracisz przytomność, to o nikogo już się nie zatroszczysz. 

Pewnie myślisz, że przesadzam

Muszę Cię zmartwić: ani trochę! Fotografując kobiety od kilkunastu lat i sama będąc jedną z nich, obserwuję na co dzień nasze totalne samopoświęcanie się: dla innych, dla idei, dla wartości, dla dobra ogólnego… Ta historia zwykle kończy się źle i smutno. Nie pozwól na to! Jesteś warta przecież największego dobra na tym świecie. A skoro nikt do tej pory nie zadbał o Ciebie – zatroszcz się o siebie sama! Zrób sobie wspaniały prezent, który z pewnością odmieni Twoje życie! 

To nie modelki! To kobiety takie, jak Ty! 

Ale ja jestem niefotogeniczna!

I jeszcze: „Ale ja nie umiem pozować!”. To normalne, że masz obawy, ale powiem Ci tylko „JUST DON’T!” 😉 Jak mawiają moi koledzy po fachu „nie ma ludzi niefotogenicznych, są tylko kiepscy fotografowie” 😀 A że nie umiesz pozować – to nawet całkiem dobrze się składa, bo ja lubię naturalność i swobodę a nie wyuczone, wystudiowane pozy. To na mojej głowie jest, żebyś wyglądała na zdjęciach jak najlepiej. Ja Cię przez to przeprowadzę. 

Zatem: co mogę dla Ciebie zrobić?

 • mogę sprawić, że odzyskasz pewność siebie
 • pomogę Ci odmienić Twoje życie
 • sprawię, że na nowo dostrzeżesz swoje piękno, kobiecość, wdzięk i siłę
 • jeżeli pokażesz zdjęcia światu – to świat nie tylko Cię zauważy, ale także się Tobą zachwyci (czy pamiętasz jeszcze jakie to miłe uczucie?)
 • odkryjesz taką część siebie, której jeszcze nie znałaś 
 • koleżanki będą Ci tak sympatycznie zazdrościć
 • przeżyjesz wspaniałą przygodę, podróż, którą będziesz mogła dzielić z bliskimi
 • Twoi znajomi na nowo Cię zauważą

One już u mnie były:

Czego możesz się spodziewać?

Pamiętaj, że to Twoja sesja, zatem zaprojektujemy ją sobie WSPÓLNIE: Obmyślimy fryzurę, dopasujemy makijaż i stroje.

Wybranego dnia zjawisz się w umówionym miejscu i zacznie się wspaniała przygoda, w której to nie tylko Ty będziesz główną bohaterką, ale także będziesz grała rolę królewny, wokół której potoczą się wszystkie cudowne wątki tej historii.

Zatem:

 • Najpierw wezmą Cię pod swoje skrzydła moi specjaliści od wizażu i przygotują Twoje włosy oraz make up, abyś nie tylko czuła wyglądała dobrze ale również czuła się pewniej przed obiektywem. 
 • Następnie ja otoczę Cię opieką na planie zdjęciowym. I nie myśl o tym, jak o przykrym obowiązku, czy czymś strasznym! Sesja ze mną to naprawdę dobra zabawa – po której zostaną i niezapomniane przeżycia i zachwycająca pamiątka.
 • Sama sesja potrwa około dwóch godzin. Ale to jeszcze nie koniec!
 • Zaraz po niej możemy wspólnie przejrzeć jej efekty i wybrać zdjęcia, które zatrzymasz dla siebie. Z przyjemnością będą Ci w tym wyborze asystowała, podpowiadając na co dobrze zwrócić uwagę, a co można spokojnie pominąć.
 • I co dalej? Na całe to przedsięwzięcie dobrze jest mieć zarezerwowany cały dzień – wtedy nie musisz się już nigdzie spieszyć. Nie musisz też zmywać makijażu! Wyglądasz tak świetnie, że dobrze by było jeszcze to wykorzystać: umów się na randkę, na spotkanie, na wypad do klubu… Spędzić resztę tego czasu wyjątkowo – zobaczysz jak to wspaniale dopełni ten niezwykły dzień.
 • Potem pozostaje Ci już tylko oczekiwać na ostateczne materiały: wersje cyfrowe dostaniesz w ciągu maksymalnie 3 tygodni a materiały papierowe – maksymalnie w ciągu 21 dni roboczych.
 • GWARANTUJĘ CI, że będziesz nie tylko zadowolona ze zdjęć, ale ta sesja zostanie na zawsze w Twoim sercu. 
Session fee =
= 599 zł

* organizacja: czasu i miejsca

* znalezienie podwykonawców (fryzura, make up)

* możliwość wypożyczenia ciuchów

* materiały o przygotowaniu do sesji

* wspólne projektowanie sesji

* voucher na zabiegi pielęgnacyjne przed sesją

* 1-2h sesji

* prowadzenie przez sesję

* wybór asystowany

* przeżycie „dnia królewny”

Do „session fee” , które obejmuje wszystko, co powyżej, dobierz jeden z poniższych pakietów na zdjęcia: 

pakiet Entre

* studio lub apartament = 400zł
* make up = 300 zł
* 5 fotografii w wersji cyfrowej po 350 zł = 1750 zł
* 5 wydruków passe-partout po 50 zł = 250 zł

całość = 2700 zł 

              1500 zł

pakiet Luxury

* studio lub apartament  = 400 zł
* make up = 300 zł
* fryzjer = 300 zł
* 10 fotografii w wersji cyfrowej po 300 zł = 3000
* 10 wydruków passe-partout po 50 zł = 500 zł
* foto-box = 400 zł 

całość = 4900 zł 

                 2500 zł

pakiet Divine

* dodatkowa godzina sesji = 250 zł
* konsultacja stylizacyjna = 300 zł
* studio lub apartament do wyboru = 400 zł
* make up = 300 zł
* fryzjer = 300 zł
* 15 fotografii w wersji cyfrowej po 250 zł = 3750 zł
* fotoksiążka (20×30) z pen drivem = 1000 zł
* wydruk na piance (40×60) = 300 zł
* video slideshow = 400 zł

całość = 7000 zł 

                 3000 zł

A co możesz otrzymać?

Fotoksiążkę

Foto-box

Karty passe-partout

Pen drive

Wciąż nie jesteś pewna?

Zatem przyjmij jeszcze ode mnie gwarancję, że nie wypuszczę Cię z planu zdjęciowego bez efektów satysfakcjonujących i Ciebie i mnie! 🙂